.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Bine ai Venit!Inregistreaza-te
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Bine ai Venit!Inregistreaza-te
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DragonBallZ

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
FortaZombi
BaNaTi
BaNaTi



Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 30/04/2009

DragonBallZ Empty
MesajSubiect: DragonBallZ   DragonBallZ Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 9:00 am

DragonBallZ 2008_Dragon_Ball_Short

Mult asteptatul film Dragon Ball Z!

La inceput se credeau a fi doar zvonuri, dar s-au adeverit, Akira Toriyama s-a tinut de cuvant si ne-a surprins cu noua aparitie a anului 2008!

Acum Toriyama se poate lauda cu 14 Filme, 3 TV Specials, 1 OVA si nu in ultimul rand aparitia de anul acesta la Jump Tour Special.

Filmul este uimitor si mi-a adus aminte din nou de ce am devenit un fan anime. Dupa marea aparitie a seriei DBGT credeam ca totul s-a terminat, dar NU ! Se pare ca exista acolo cineva care s-a gandit la acei fani anime care au crescut cu aceasta serie si anume Dragon Ball si Dragon Ball Z (DBGT sucks).

Este ENG sub! calitate medie (nu am de ce sa ma plang)
Nu as vrea sa dau multe informatii despre tot ce se intampla in film, vreau sa fiti la fel de surprinsi ca si mine.


An: 2008
Gen: Animatie

Download :
Descarca FILM

Subtitrare NarE !! sper sal downloadati cu spor n-am avut nici VIDEO dar daca gasesc pun ;)
Sus In jos
Dj.Du7zU
MeMbRu
MeMbRu
Dj.Du7zU


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 30/04/2009
Localizare : ~`TargoV1st3`~

DragonBallZ Empty
MesajSubiect: Re: DragonBallZ   DragonBallZ Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 11:54 am

Asta imi place 34343 34343
Sus In jos
 
DragonBallZ
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::. :: ¨˜”°º• »Download-Zone « •º°”˜¨ :: -=>[Download Filme Bune]-
Mergi direct la: