.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Bine ai Venit!Inregistreaza-te
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Bine ai Venit!Inregistreaza-te
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Garcea Profesor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dj.LuXy
Administrator
Administrator
Dj.LuXy


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 29
Localizare : OraSuL ViSeLoR

Garcea Profesor Empty
MesajSubiect: Garcea Profesor   Garcea Profesor Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 6:06 am

Intr-o zi merge pe la scoala Garcea sa vada cum decurg orele si sa bate un invatator dala mai violent cu elevi.Aude o femeie care plange intra in clasa respectiva si spune:
-Bun' seara ,de ce de plangi cucoana nu imi aduc aminte sa fi batut mar o grasa pana acum!
-Imi pare rau domnule...
-Garcea sa nu uiti ca te sparg!
-Domnule Garcea plang fiindca copii acestia sunt niste nesimtiti ma striga BUBULINA CEA BOLFATA!
-Nesimtiti,nesimtiti da realisti!
-Dar dumneavoastra ce faceti cu cartile acestea?
-L-am cautat peste tot da le-am gasit si abia astept sa le dau foc!
-Dar nu va suparati ati dori sa faceti ora de romana cu acesti copilasi?
-Hmmm,bine BUBULINO ,hai tu du-te si iati o cafea nu uita sa o platesti!
-Bine multumesc pentru sfat!
Ora incepe cu noul invatator Garcea.Acesta se adreseaza copiilor:
-Bun' seara, eu sunt noul vostru invatator expert in bulan-coando vedeti copertile astea sunt facute din piele de copil neascultator si cartile isi asteapta copertile asta va fi cea mai lunga ora din viata nu stiu daca veti scapa necaftiti,hai sa incepem ora ia zi tu ce am avut pentru azi?
-Nu stiu!
-Corect,bravo vezi dacat sa fi destept si mincinos mai bine prost da cinstit , ia zi tu asta mica e dusa.
-Ana are mere.
-Bun , ''Ana are mere" hai sa analizam situatia ''cine este aceasta fufa ce umbla cu merele'' ''Ana asta are cumva cazier judiciar'' ''daca merele le vinde la supre-pret chemam PNA'' ''daca merele astea au viermi chemam OPC d-arar Domnul sa nu moara inecat bietu om cu un vierme in gat'' in urma inspectiei o luam pe ea de manuta pana la sectie si o intervievam cu bulanasu la fundulet pana funduletul se inroseste si dupa se deosebeste un fund rosu sau niste mere CLAR hai zi mai departe!
-Mara are dude!
-"Mara are dude" zi alta ca ma enervez!!!
-Andreea are cirese!
-Pai ba baiatule a dat boala culesului in toate fufele in cazu' asta se defriseaza flora si sauna Romaniei !
Vine bubulina de la bautura si zice:
-Vreti sa semnati aici pentru ca ati facut ora in locul meu?
Dar Garcea nu stia cum sa isi scrie numele asa ca a rugat un copil sa vina la tabla sa ii scrie numele si pw urma la fotografiat numele si i-a dat "semnatura" invatatoarei , pe urma la rugat pe Garcea sa faca si ora de aritmetica daca vrea da el a acceptat si incepe ora.
-Copiii aceasta e cartea de artimetica cu ea omora gongi si ne aparam funduletul daca o anumita bubulina vrea sa ne loveasca.Daca vreiti sa deschideti cartea "Doamne fereste" sa o inchideti repede pentru ca aceste gongi din carte zboara.
Si el ii invata pe copii semnele de adunare de scadere de impartire si impartire.
-Copiii adunarea o facem daca vrem sa avem mai mult, scadem daca vrem mai putin,inmultim daca vrem foarte mult si imputim daca vrem sa obtinem foarte putin.
-Impartim!
-Boracime enevanta cat timp am stat eu in clasa a 1 am stat 20 de ani nu miam enervat invatatoarea iar boracimea ma enerveaza cu tupeu si daca vrei sa sti se numeste imputire la fel cum ii impartea Vlad Tepes pe infractorile in impartea cu chilotina!
-Cu ghilotina!
-Chilotina fiindca ii impartea din zona chilotilor!Dar care stie sa faca adunari , scaderi ... tu le sti???
-Da
-I-a zi.
-Da Maria are 9 mere si da la 3 copii ...
Si Garcea se enerveaza rau.
-Si tie daca ti dau 2 bulane peste cap si tie si maica-ta si lu taica-to si la tot neamul tau cate zile de spitalizare obtin asta e intrebarea???
Iar bubulina intervine:
-Purtati-va frumos cu ei sunt doar niste copii!
-M-am enervat umpic sper ca o sa imi treaca.
-Ca sa va multumesc v-am adus o prajitura de la Ana cu mere dude si cirese!
Acesta se stramba si zice:
-Am spus eu ca voi bate o grasa!
Iar Garcea a batut-o mar pe grasa.

Sper ca va placut!
Sus In jos
http://razboiul-zombiilor2.to-relax.net
Dj.Du7zU
MeMbRu
MeMbRu
Dj.Du7zU


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 30/04/2009
Localizare : ~`TargoV1st3`~

Garcea Profesor Empty
MesajSubiect: Re: Garcea Profesor   Garcea Profesor Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 2:53 pm

mi-a placut dar Luuuung 12345 43546
Sus In jos
Dj.LuXy
Administrator
Administrator
Dj.LuXy


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 29
Localizare : OraSuL ViSeLoR

Garcea Profesor Empty
MesajSubiect: Re: Garcea Profesor   Garcea Profesor Icon_minitimeMier Mai 13, 2009 5:07 am

asta este:P:P
Sus In jos
http://razboiul-zombiilor2.to-relax.net
Continut sponsorizat





Garcea Profesor Empty
MesajSubiect: Re: Garcea Profesor   Garcea Profesor Icon_minitime

Sus In jos
 
Garcea Profesor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Aici e FantoMass.Idle.Ro::. :: ¨˜”°º• » Divertisment« •º°”˜¨ :: -=>[Bancuri/Glume/Video...Etc]-
Mergi direct la: